Již podruhé nasazujeme týmy do skupin na základě losu. Nemůžeme tak nijak ovlivnit kdo, s kým bude ve skupině hrát. Herní systém obou turnajů je postaven tak, že utkání ve skupinách jsou jen první fází a o konečném umístění rozhoduje vyřazovací část (playoff), do které postupují všechny týmy ze skupin.
Letošní losování proběhlo ve středu 25. srpna 2021 večer v kavárně Bílá vrána (www.kavarnabilavrana.cz). Týmy nalosoval paní Lucie Mervardová, ředitelka organizace Pohoda – společnost pro normální život lidí s postižením, z.ú. (www.pohoda-help.cz), která kavárnu, ve které zaměstnávají lidi s mentálním a kombinovaným postižením provozuje.
Děkujeme za milé přijetí i za poskytnutí zázemí pro letošní losování.
Videozáznam losování týmů do skupin
Beach Help Cup 2021 – nasazení do skupin podle losu
P.č. | Název týmu | Organizace, za kterou hrají | Nasazení do skupin |
24. | Sunshine | (10) POHODA – společnost pro normální život lidí s postižením, z.ú. | A1 |
25. | Bulls | (17) YMCA Praha – NZDM kluby Dixie, Decima a Ymkárium | A2 |
11. | Martin a Lenka | (04) Denní stacionář AKORD | A3 |
31. | DMA | (06) FOSA o.p.s. | A4 |
30. | Last moment | (11) Modrý klíč o. p. s. | B1 |
22. | Limitovaná edice | (14) Hornomlýnská, o.p.s. – Centrum Filipovka | B2 |
23. | Akční potenciál | (05) Ústav sociálních služeb v Praze 4, přísp. org. | B3 |
20. | Petr a Sylva | (08) Klub vozíčkářů Petýrkova, o.p.s. | B4 |
17. | Páťa a Mára | (15) Společnost DUHA, z.ú. | C1 |
14. | Bílý kruh | (16) Bílý kruh bezpečí, z.s. | C2 |
15. | Hraboši | (11) Modrý klíč o. p. s. | C3 |
4. | Eda a my dva | (02) EDA cz, z. ú. | C4 |
19. | Šmelcík | (08) Klub vozíčkářů Petýrkova, o.p.s. | D1 |
13. | Stařec a moře | (05) Ústav sociálních služeb v Praze 4, přísp. org. | D2 |
2. | Štěpán a Ivča | (01) Česká unie neslyšících, z.ú. | D3 |
12. | KOMI TEAM | (17) YMCA Praha | D4 |
27. | BS | (13) PROSAZ z.ú. | E1 |
10. | PanKoza | (12) Domov Sue Ryder, z.ú. | E2 |
7. | Jedničky 🙂 | (07) Domov pro seniory Chodov | E3 |
32. | E4 | ||
9. | Hrompotom | (01) Česká unie neslyšících, z.ú. | F1 |
29. | Katka a Filip | (07) Domov pro seniory Chodov | F2 |
26. | Péťa jede | (03) ONŽ – Poradna pro ženy a dívky v tísni, z. s. | F3 |
18. | Broučci | (10) POHODA – společnost pro normální život lidí s postižením, z.ú. | F4 |
28. | Žvenda | (04) Denní stacionář AKORD | G1 |
3. | Sovy | (12) Domov Sue Ryder, z.ú. | G2 |
1. | Optický úkaz | (15) Společnost DUHA, z.ú. | G3 |
8. | Eda a my všichni | (02) EDA cz, z. ú. | G4 |
21. | M&M | (14) Hornomlýnská, o.p.s. – Centrum Filipovka | H1 |
5. | Fosáčci | (06) FOSA o.p.s. | H2 |
16. | Bety a David | (16) Bílý kruh bezpečí, z.s. | H3 |
6. | Písek mezi půlkama | (03) ONŽ – Poradna pro ženy a dívky v tísni, z. s. | H4 |
Antuka Help Cup 2021 – nasazení týmů do skupin podle losu
P.č. | Název týmu | Organizace, za kterou hrají | Nasazení do skupin |
3. | Lepší už to nebude | (15) Společnost DUHA,z.ú. | A1 |
7. | Neumíme to! | (10) POHODA – společnost pro normální život lidí s postižením, z.ú. | A2 |
6. | Komická vložka | (04) Denní stacionář AKORD | A3 |
9. | Bude prdel | (14) Hornomlýnská, o.p.s. – Centrum Filipovka | A4 |
5. | Já chci taky | (08) Klub vozíčkářů Petýrkova, o.p.s. | A5 |
2. | Amazonky | (11) Modrý klíč o. p. s. | B1 |
1. | Valmez | (01) Česká unie neslyšících, z.ú. | B2 |
8. | Květinky | (16) Bílý kruh bezpečí, z.s. | B3 |
4. | Zubaté Žáby | (02) EDA cz, z. ú. | B4 |
10. | B5 |